Dom

Kredyty i pożyczki hipoteczne

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie czy też po spotkaniu z naszymi ekspertami. Staramy się dopasować jak najbardziej korzystne warunki. Wyłączne dokumenty jakie wymagamy to te związane z nieruchomością – czyli podstawa nabycia a także odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest z reguły w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku.

Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest wnikliwie z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna kwota kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie żądamy podania celu w którym brana jest pożyczka ani dokumentów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się jednocześnie przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo rzetelne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.