Dom

Kredyty i pożyczki hipoteczne

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie czy też po spotkaniu z naszymi ekspertami. Staramy się dopasować jak najbardziej korzystne warunki. Wyłączne dokumenty jakie wymagamy to te związane z nieruchomością – czyli podstawa nabycia a także odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest z reguły w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku.

Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest wnikliwie z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna kwota kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie żądamy podania celu w którym brana jest pożyczka ani dokumentów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się jednocześnie przejmowaniem długów.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo rzetelne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.