Oddłużanie dla firm z zabezpieczeniem hipotecznym

Chwilowa utrata płynności finansowej przedsiębiorstwa? Potrzebujesz niewielki zastrzyk gotówki by Twoje przedsiębiorstwo nabrało wiatru w żagle i odzyskało dobrą passę. Idealną propozycją wydają jest pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm - szybkie i bezpieczne wsparcie finansowe oddłużające firmę lub umożliwiające nowe inwestycje.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firmy

 

Pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych może pozwolić odzyskać płynność finansową. Oddłużanie dla firm z zabezpieczeniem często jest dla nich jedynym rozsądnym rozwiązaniem i korzysta z niego coraz więcej polskich firm. Pozwoli na przykład spłacić zaciągnięty kredyt, wypłacić zaległe pensje czy zapłacić faktury. Może również umożliwić nową inwestycję w firmie, która zapewni jej dalszy rozwój, a tym samym zwiększy generowane zyski. Niejednokrotnie bywa, że szybka reakcja na zmiany pojawiające się na rynku są strzałem w dziesiątkę, zapewniając przedsiębiorstwom sukces. Niestety kiedy firma jest zadłużona ma ogromne trudności z pozyskaniem dodatkowych środków na inwestycje. Banki zwykle odmawiają udzielania kolejnych kredytów. Szansą na skuteczne oddłużenie firmy jest więc pożyczka pod zastaw nieruchomości uzyskana od zaufanej i sprawdzonej firmy pożyczkowej, takiej jak Financial Home. Nawet jeśli dane przedsiębiorstwo idzie na sprzedaż, to zdecydowanie lepiej najpierw poprawić jego sytuację finansową i znacznie obniżyć koszty. Wówczas można liczyć na większe zyski z jego sprzedaży.

 

Bezpieczeństwo i minimum formalności

 

Niewątpliwą zaletą pożyczki pod zastaw nieruchomości jest to, że udzielana jest bez sprawdzania danego przedsiębiorstwa w bazie dłużników. Wymaga dopełnienia minimum formalności, a jej warunki są jasno określone i zwykle indywidualnie dostosowywane do danej firmy.

 

Oddłużanie dla firm z zabezpieczeniem jest więc bardzo korzystne dla wszystkich przedsiębiorstw, które dysponują własnością jakiejś nieruchomości. Pozwala w prosty i szybki sposób uzyskać wsparcie finansowe, które daje możliwości firmie na dalsze manewry i wyjście  z przysłowiowego pata. Trzeba jedynie korzystać z usług sprawdzonej firmy pożyczkowej. Financial Home posiada wieloletnie doświadczenie i renomę na rynku. W związku z czym oddłużanie firmy za pomocą pożyczki pod zastaw może okazać się idealnym rozwiązaniem, które szybko zażegna kryzys i pozwoli jej odzyskać pozycję na rynku i generować większe zyski.

 

Pożyczka, która się opłaca

 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości mają atrakcyjne oprocentowanie -porównywalne do kredytów bankowych i niższe niż chwilówki. Mogą być krótkoterminowe (1-2 lat) i długoterminowe (nawet do 10 lat). Pozwalają w elastyczny sposób dostosować ich warunki do możliwości danego przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne kiedy ma ono trudności finansowe.