Pożyczka hipoteczna dla firm

Pożyczka hipoteczna dla firm to alternatywna dla kredytów bankowych. Tego typu pożyczki cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli firm ponieważ oferują one konkurencyjne oferty.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest produktem finansowym, który pozwoli nam pozyskać dodatkowe środki np. na dalszy rozwój działalności gospodarczej. Posiadamy bogatą ofertę pożyczek dla każdego, kto szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, czego może dokonać zastawiając nieruchomość. Ta instytucja finansowa została stworzona przez specjalistów w dziedzinie finansowania bankowego i pozabankowego. Specjalnością firmy są pożyczki pod zastaw nieruchomości zabezpieczone bez US, BIK, BIG, ZUS, CRUS, czy KRD. Takie rozwiązanie jest doskonałą alternatywą dla każdego, kto nie chce skorzystać z ofert banków i długo czekać za dodatkowymi środkami pieniężnymi.

Pożyczka hipoteczna dla firm to Bezpieczeństwo i minimum formalności

Niewątpliwą zaletą pożyczki pod zastaw nieruchomości jest to, że udzielana jest bez sprawdzania danego przedsiębiorstwa w bazie dłużników. Wymaga dopełnienia minimum formalności, a jej warunki są jasno określone i zwykle indywidualnie dostosowywane do danej firmy.

Oddłużanie dla firm z zabezpieczeniem jest więc bardzo korzystne dla wszystkich przedsiębiorstw, które dysponują własnością jakiejś nieruchomości. Pozwala w prosty i szybki sposób uzyskać wsparcie finansowe, które daje możliwości firmie na dalsze manewry i wyjście z przysłowiowego pata. Trzeba jedynie korzystać z usług sprawdzonej firmy pożyczkowej. Financial Home posiada wieloletnie doświadczenie i renomę na rynku. W związku z czym z nimi oddłużanie firmy za pomocą pożyczki pod zastaw może okazać się idealnym rozwiązaniem, które szybko zażegna kryzys i pozwoli jej odzyskać pozycję na rynku i generować większe zyski.

Pożyczka, która się opłaca

Pożyczki pod zastaw nieruchomości mają atrakcyjne oprocentowanie - porównywalne do kredytów bankowych i niższe niż chwilówki. Mogą być krótkoterminowe (1-2 lat) i długoterminowe (nawet do 10 lat). Pozwalają w elastyczny sposób dostosować ich warunki do możliwości danego przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne kiedy ma ono trudności finansowe.