Samochodu

Kredyt pod zastaw działki

Pojazdy jakie są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być wykorzystywane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod warunkiem, że auto ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest większa niż 20.000 złotych. W przeciwnym razie pojazd zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest standardowo na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, jednak istnieje także sposobność negocjowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo rzetelne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.