Samochodu

Kredyt pod zastaw działki

Pojazdy jakie są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być wykorzystywane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod warunkiem, że auto ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest większa niż 20.000 złotych. W przeciwnym razie pojazd zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest standardowo na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, jednak istnieje także sposobność negocjowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy bardzo rzetelne warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasza firma finansowa.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.